parallax background

Willa Wysoka

Gładkie 2, Zakopane
 

WITAMY W WILLI WYSOKA


Wspaniały klimat i doskonała lokalizacja to nasz wielki atut.

Willa Wysoka to idealne miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy i spokoju, w samym sercu Zakopanego.

Ciepła i rodzinna atmosfera czynią z Willi miejsce o niepowtarzalnym uroku.

Atrakcje w pobliżu


GUBAŁÓWKA

Na Gubałówkę prowadzi kolej linowo-terenowa z Zakopanego wybudowana w 1938 roku. Z jej grzbietu roztacza się panorama całych polskich Tatr i Zakopanego. Z Gubałówki prowadzi spacerowy Szlak Papieski na Butorowy Wierch, z którego można zjechać kolejką krzesełkową do Kościeliska. Godziny otwarcia kolejki na Gubałówkę oraz cennik dostępne na stronie Polskich Kolei Linowych

KRUPÓWKI

Najbardziej popularna ulica w Zakopanem. Znajduje się w samym centrum kurortu. W dzień pełna atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wieczorem natomiast zachęca do góralskich śpiewów i pląsów do białego rana. Droga na Krupówki z willi jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy przejść przez regionalny targ, który również warto odwiedzić. Tam czeka na państwa ogromna ilość atrakcji, muzeów, restauracji, knajp z góralską muzyką i straganów z pamiątkami.

ULICA KOŚCIELISKA

Najstarsza ulica Zakopanego. Stanowią wraz ze Skibówkami i Krzeptówkami drogę wyjazdową na zachód, którą bardzo szybko można dojechać do Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach. Nieopodal willi, bliżej Krupówek znajduje się Stary Kościółek wraz z cmentarzem na Pęksowym Brzyzku oraz Willa "Koliba".